Turkiye Portalı Warband SW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SGaming Açıklaması!

3 posters

SGaming Açıklaması! Empty SGaming Açıklaması!

Mesaj tarafından Veliaht-ı Cengizhan Ptsi Mayıs 04, 2015 5:09 pm

Bu yazıyı herhangi bir şeyden şikayetçi yada mağdur olduğumuz, üzgün olduğumuz için değil, sadece oyuncuların gerçekleri görmeleri için kaleme alıyoruz. Ki şahsen SGaming oyuncularını ne tanırım, nede daha önce duymuşluğum var.. 

Öncelikle PW Mod nedir? Pw Mod genellikle rol serverların barındığı ve bu yönde oyun zevkini tatdıran bir mod olarak oluşturulmuştur. Bunun için bir alıntı, yada açıklama yapma gereği duymuyorum, beyni olan herhangi bir kimse yaratılan objelerden bunu zaten anlayabilir.. 

Rol tabanlı olarak kurulmuş bir serverda 'Trol' dediğiniz, 'Random' dediğiniz şeyi yapmaksa, herhalde ne kadar saçma kabul ediyorsunuzdur. Eğer zaten illede ben her an savaşmak istiyorum diyorsanız, buyurun, bu oyunun Napoleon serisini oynayın.

Ha eğer reklam yapmak istiyorsanız, zaten işinizi iyi yaparsanız, kullanıcılar sizin serverınızı seçer.. Kaldı ki zaten SGaming'in yaptığı şey reklam değil "Merhaba, biz SGamingden geliyoruz, cümle alemin şuanda anamıza bacımıza küfretmesini istiyoruz, hoşumuza gidiyor galiba bilemiyorum. Türk Serverlar gelişmesinde ne olursa olsun, bizde bol bol insanları günaha sokup küfür yiyelim, emek çalalım ya ne olacak.." demek gibi bir şey. 

Farkındayım, genelde bu oyunu 14-15 yaşında çocuklar oynuyor, ancak inanın rol play kalitesinin çocuk olmakla ilgisi yok ki bende şahsen 20 yaşında bir yönetici olarak bu oyunu 13 yaşındaki dostlarımızdan öğreniyorum.. Bu tamamen insanlık meselesi. Hukuk öğrencisi olarak 15 gündür derse gitmeyip, serverın haritasıyla ilgilendim ve diğer arkadaşların emeklerini burada listeleyip sayma gereği duymuyorum.. ve bu emek hırsızlarının yaptıklarına sizler şahit olmuşken, nelere müsade edip etmeyeceğinizin kararını da sanırım en doğru şekilde siz verebilirsiniz. 

Değinmek istediğim bir konu daha var; oda şu. Türk Serverlarının en çok online oyuncu alabildiği sayı "90". Komik değil mi? Türk yapımı bir oyunda, komik dimi? Fazlasını beklemeyin.. Bu gibi insanları bu oyun barındırıyorken ve bu zihniyet varken, fazlasını kimse beklemesin. Dün oyuncularla toplantı şeklinde pek çok konuşma gerçekleştirdim ve içlerinden bir tanesi "Abi sen neden bu Türklerle uğraşıyorsun, herifler rol playin ne olduğunu anlayamıyor ki, beyinleri basmıyor. Keşke İngilizce bir server kursaydın, emeklerin boşa gitmezdi." dedi. Haklı mı? Haklı.. Ancak inanın, biz bu işi yapmaya yinede devam edeceğiz hatta bu yazın başında, PW Mod'un bir daha asla göremeyeceği bir haritayla zirvelerde oynamaya devam edeceğiz. Önemli değil, serverda 10 kişi olalım, gelip baltalasınlar. Hiç sorun değil. Yalnızca şunu kimse unutmasın;

Biz yaptığımız işle konuşulmayı severiz, şerefsizliğimizle değil. Teşekkürler..
Veliaht-ı Cengizhan
Veliaht-ı Cengizhan
Admin
Admin

Rep Puanı: : -1

https://turkiyeportali.yetkin-forum.com

SGaming Açıklaması! Empty Geri: SGaming Açıklaması!

Mesaj tarafından SpecTacular5 Ptsi Mayıs 04, 2015 5:18 pm

Aynen kardeşim Türk oyunu Vahim sonuçlar Doğuruyor 90 Very Happy
SpecTacular5
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Rep Puanı: : 0

Mesaj tarafından Veliaht-ı Cengizhan Ptsi Mayıs 04, 2015 10:26 pm

SpecTacular5 demiş ki:Aynen kardeşim Türk oyunu Vahim sonuçlar Doğuruyor 90 Very Happy

Biz inadına gerekeni yapmaya devam ediyoruz. Umarım karşılıksız çıkmaz bu emeklerimiz.. 
Veliaht-ı Cengizhan
Veliaht-ı Cengizhan
Admin
Admin

Mesaj tarafından Freyja Salı Mayıs 05, 2015 7:27 pm

Bu bir terbiyesizlik. Biz bu sunucuyu açarken hiç bir şekilde reklam yapmadık, yapmayacağız da. Biz böyle büyüyeceğimize inanıyoruz. SGaming o kadar oyuncu kaybettiği için bunu yapma gereği duyuyor.
Freyja
Freyja
Bölüm Şefi
Bölüm Şefi

Rep Puanı: : 6

Mesaj tarafından Veliaht-ı Cengizhan Salı Mayıs 05, 2015 9:04 pm

Freyja demiş ki:Bu bir terbiyesizlik. Biz bu sunucuyu açarken hiç bir şekilde reklam yapmadık, yapmayacağız da. Biz böyle büyüyeceğimize inanıyoruz. SGaming o kadar oyuncu kaybettiği için bunu yapma gereği duyuyor.

13-14 Yaşında insanların yapmaya çalıştığı "Komplo Teorilerinden" ve işlerinden fazla bir şey beklemek anlamsız zaten. Yolumuza bakalım. 
Veliaht-ı Cengizhan
Veliaht-ı Cengizhan
Admin
Admin